Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Plagát na mieru s držiakom plagátu
Plagát na mieru s držiakom plagátu
Plagát na mieru s držiakom plagátu
Plagát na mieru s držiakom plagátu
Plagát na mieru s držiakom plagátu
Plagát na mieru s držiakom plagátu
Plagát na mieru s držiakom plagátuPlagát na mieru s držiakom plagátuPlagát na mieru s držiakom plagátuPlagát na mieru s držiakom plagátuPlagát na mieru s držiakom plagátuPlagát na mieru s držiakom plagátu

Plagát na mieru s držiakom plagátu

Typ fotorámčeka
Orientácia
Veľkosť
17,95 €
Obchodná objednávka
Obsahuje držiak na plagát
Vysokokvalitná plnofarebná tlač
Vhodné aj na koláže alebo logá
Saténový povrch pre lepší vzhľad

Špecifikácie darov

Viac informácií na fotoplagáte:
Materiál: 240 gramov super pevný plagátový papier
Povrchová úprava: saténový povrch
Rozmery: 20 x 30 cm
Tvar: Vertikálny
Personalizácia: fotografia, text, logo/et alebo koláž
Tlač: ostrá a plnofarebná

Viac informácií o držiteľovi plagátu:
Materiál: Čierno lakované drevo
Rozmery: 22 x 2 x 2 cm

Zaveste svoj najlepší fotografický moment na stenu pomocou tohto praktického magnetického držiaka na plagáty

Chcete rozjasniť detskú izbu peknou fotkou? Potom si vyberte tento plagát s veľmi praktickým magnetickým držiakom na plagáty. Tento darček sa hodí aj k narodeninám vášho partnera, ako vianočný darček pre vašu babičku alebo ako darček pre vášho otca ku Dňu otcov. Plagáty sú vhodné aj na komerčné využitie. Plagátový držiak sa ľahko inštaluje na stenu, napríklad do obývačky, spálne alebo toalety. Plagát zľahka zatlačte medzi drevené lamely a máte hotovo!

Fotoplagáty sú vyrobené z 240 gramového plagátového papiera úžasnej kvality. Vďaka špeciálnej saténovej úprave vaše fotografie vyniknú. Plagátový držiak je v krásnom čiernom lakovanom dreve. Navrhnúť plagát sami je veľmi jednoduché. Plagát si môžete prispôsobiť fotografiou a/alebo textom. Samozrejme môžete pridať aj jeden z našich skvelých dizajnov. Váš návrh potom vytlačíme v tých najkrajších farbách. Začnite prispôsobovať svoj plagát už teraz!

Chcete pridať logo na svoj plagát? Pre väčšie množstvá kontaktujte naše obchodné oddelenie.

FAQ

Prispôsobenie a objednanie
Čo je to personalizácia a ako to funguje na webovej stránke?
Svoj darček môžete začať kliknutím na zelené tlačidlo „začať personalizovať“. V našom darčekovom editore môžete darček úplne prispôsobiť podľa svojich predstáv: pridať svoj vlastný obrázok a / alebo text. Ak chcete, môžete sa tiež rozhodnúť pre skvelý dizajn, aby bol váš darček skutočne jedinečný.

Je personalizácia zahrnutá v cene?
Cena uvedená na webovej stránke zahŕňa personalizáciu Vášho daru. Pekné a jasné!

Ako zistím, či má môj obrázok správnu kvalitu?
V darčekovom editore dostanete upozornenie, ak je kvalita obrázku nedostatočná. Máte pochybnosti o kvalite vášho obrázka vopred alebo po tomto oznámení? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Aké formáty môžem odovzdať?
Nahrajete súbory JPG a PNG do nášho editora. Je to príliš technické alebo máte obrázok iného formátu, ktorý by ste chceli použiť? Obráťte sa na náš zákaznícky servis. Sú radi, že vám pomôžu, takže si môžete urobiť darček, ktorý chcete!

Čo ak nie je k dispozícii farba alebo možnosť?
Hľadáte konkrétny darček alebo darček v konkrétnej farbe, ale nie je uvedený na webovej stránke? Obráťte sa na náš zákaznícky servis; sú radi, že vám pomôžu!

Ako môžem pridať kartu k svojmu daru? / Čo presne je karta?
Kliknutím na kartu „Free card“ v našom nákupnom košíku môžete pridať darčekovú kartu do svojho darčeka. Na túto kartu môžete vložiť osobnú správu, takže príjemca bude presne vedieť, komu poďakovať za toto krásne prekvapenie.

Je môj darček zabalený?
V súčasnej dobe nemáme (zatiaľ) mať darčekové balenie služby zabaliť váš darček. Dary dodávame v slávnostnom balení. To znamená, že váš dar je pripravený na doručenie alebo že ho môžete priamo poslať príjemcovi.
Dodacia lehota, možnosti dodania a náklady na doručenie
Môžem si vybrať termín dodania?
Nie je možné zvoliť konkrétny termín dodania.

Aká je dodacia lehota a kedy dostanem darček?
Dodacia lehota sa nachádza na stránke produktu. Môžete veriť, že náš dopravca dodá váš dar v tento deň.

Aké možnosti doručenia môžem vybrať?
Momentálne nie je možné zvoliť si možnosť doručenia. Dar, ktorý chcete objednať, je buď odoslaný ako balík alebo ako doručenie poštovej schránky. Chcete vedieť, na ktorú možnosť spadá vaša objednávka? Obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Platba
Ako môžem zaplatiť objednávku?
Ponúkame tieto spôsoby platby: iDeal, Paypal, kreditná karta, faktúra cez Klarna alebo manuálny prevod. V prípade manuálneho prevodu platby, prosím, vezmite do úvahy dodatočný 3 dni na doručenie Vášho daru.

Dar dostal
Čo ak nie je dar úplne v súlade s mojimi záujmami?
Je nám ľúto, že váš dar nie je podľa vašich predstáv. Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ktorý Vám rád pomôže nájsť vhodné riešenie.

Je faktúra odoslaná spolu s objednávkou?
S objednávkou nie je odoslaná žiadna faktúra. Faktúru dostanete vždy v potvrdzujúcom e-maile a vždy ju nájdete vo svojom účte MySurprise. To znamená, že môžete mať dar doručený priamo príjemcovi, čo z neho robí skutočné prekvapenie!
Zobraziť viac
Zobraziť menej

Obchodný darček?

Máte záujem o objednanie väčšieho počtu týchto darčekov? Prosím, kontaktujte nás a získajte okamžitú cenovú ponuku. Sme k dispozícii v pracovných dňoch od 8:30 - 17:00

Každý darček s jedinečnou personalizáciou
Jednoduché zadanie hromadných objednávok
Medzinárodné doručenie
Doprava priamo k príjemcovi

Radšej dostávate cenovú ponuku e-mailom?