• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Prvýkrát otcom

Všetky dizajny nájdeš v Editore

Všetky dizajny nájdeš v Editore
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maximálna spokojnosť! Rýchle dodanie, kvalitné prevedenie, krajšie ako na obrázku 🙂 "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Krásna práca nadmieru spokojná 😃 "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Určite odporúčam, prvý raz som si u vás objednala,našla som vás náhodou na internete a bola som veľmi.."

10 / 10

Personalizované darčeky k prvému Dňu otcov

Stať sa otcom je krásny a nezabudnuteľný moment. Byť prvýkrát otcom dáva životu úplne nový zmysel. Prvá Deň otcov je preto špeciálny moment pre celú rodinu, nie iba pre otca. Malý prírastok ešte nebude vedieť obdarovať svojho ocka, ale mamka si určite nenechá ujsť príležitosť venovať otcovi špeciálny darček k prvému Dňu otcov.

Originálne darčeky ku Dňu otcov

Táto jedinečná príležitosť si vyžaduje originálny darček ku Dňu otcov, čiže personalizovaný dar je na to ako stvorený. Vytvorenie špeciálneho darčeka pre otca nebolo nikdy jednoduchšie a zábavnejšie. Jednoducho vyberte zábavnú fotografiu, pridajte sladkú správu a personalizujte si jeden z našich mnohých krásnych darčekov k Dňu otcov.
Čo poviete na roztomilý ladiaci outfit ako darček? Dieťa môže nosiť personalizované detské body s vlastným textom a fotografiou, a nový otecko si môže na seba vziať personalizované tričko s rovnakým dizajnom! Môžete pridať napríklad text „Aký otec, taký syn“; budú spolu vyzerať rozkošne. Ideálny darček na krásne rodinné fotografovanie.

Tipy a nápady na prvý Deň otcov

Vďaka našim znalostiam sme schopní vám poskytnúť niekoľko dobrých tipov na Deň otcov, aby ste zaistili, že si tento deň váš ocko navždy zapamätá. Personalizovaný hrnček na Deň otcov je skvelý nápad, pretože ho bude môcť využívať každý deň, či už doma alebo v práci! Ďalším originálnym nápadom je personalizovaná kľúčenka napríklad s fotografiou nového člena rodiny. Zakaždým, keď bude používať svoje kľúče si spomenie na tento výnimočný deň.

Darčeky pre budúcich otcov

Ak jednoducho nemôžete udržať svoje vzrušenie a chcete osláviť Deň otcov skôr, ako príde na svet malý, pripravili sme pre vás tipy na skvelé darčeky pre budúcich otcov. Mohli by ste sa podeliť o všetku radosť, napríklad tým, že napíšete svoje pocity na personalizovanú kartu. Nikdy nepodceňujte hodnotu malých gest. Skutočne osobný a srdečný darček môže mať väčšiu hodnotu, ako si myslíte, či už je veľký alebo malý.

Prvý Deň otcov na diaľku

Ak chce skupina priateľov, starých rodičov alebo kolegov dať novému otcovi darček, ale nemôžu ho osobne navštíviť, môžu mu jednoducho a bezpečne nechať poslať darček podľa vlastného výberu priamo na jeho adresu . V ponuke máme množstv schránkových darčekov, čo znamená, že aj keď obdarovaný nie je doma, darček predsa len dostane. Môžete si dokonca pridať bezplatnú darčekovú kartu s vlastnou osobnou správou.