Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

23 Darčeky

Prekvapte svojho otca pohárom na Deň otcov

Deň otcov je pre všetky rodiny výnimočnou príležitosťou. V tento deň sa oslavuje postava otca v rodine, či už je to otec, starý otec alebo ktokoľvek, kto pre deti predstavuje dôležitú mužskú osobnosť.

Dôležitou súčasťou tohto sviatku sú darčeky ku Dňu otcov a medzi nimi je aj široká škála prispôsobiteľných pohárov ku Dňu otcov.

Keďže ide o sviatok, ktorý trávite so svojou rodinou, obdarovať ho niečím užitočným a zároveň zmysluplným pre každodenný život je určite skvelý nápad! Okrem toho... kto povedal, že poháre musia byť nudné?

Najlepšie poháre na Deň otcov

Pozrite si naše poháre na Deň otcov a prispôsobte si tie svoje už teraz výberom jedného z mnohých dizajnov na Deň otcov.

Pohár na pivo ku Dňu otcov

Pivo je u otcov mimoriadne obľúbeným nápojom, najmä keď je horúco a pivo je pekne vychladené, priamo z chladničky. Nie náhodou je náš pivný hrnček na Deň otcov už roky jedným z našich najpredávanejších, najmä v tomto ročnom období. Vďaka tvaru a veľkosti, ktoré sú tak akurát, je tento pohár špeciálny aj tým, že naň možno vygravírovať meno, odkaz alebo nápis podľa vašich predstáv. Vychutnávanie si piva už nemôže byť oveľa lepšie ako toto!

Viac pohárov na pivo na Deň otcov

Ak už máte doma poháre, rozšírte ponuku o pivné poháre ku Dňu otcov alebo o parádny pivný pohár Weizen.

Ani jeden z týchto pohárov nemá rúčky, ale napriek tomu sa s nimi ľahko manipuluje a možno ich personalizovať menom alebo odkazom. Ak je váš otec skutočný znalec, tieto poháre na Deň otcov si určite zamiluje.

Môžete si vybrať aj keramickú verziu hrnčeka na Deň otcov a personalizovať ho fotografiou.

Sklenený pohár na víno na deň otcov

Ak to nie je pivo, tak je to víno! Ak váš otec uprednostňuje víno, prečo mu na Deň otcov nedarovať pohár na víno? Tieto poháre sú tiež certifikované ako kvalitné a, bubny... dokonca sa dajú umývať v umývačke riadu! Môžete ho prekvapiť špeciálnou večerou a ozdobiť stôl pohárom na víno ku Dňu otcov s personalizovaným menom alebo špeciálnou frázou.

Viac pohárov na Deň otcov

Na oslavu vášho otca ponúkame okrem pohárov na víno aj krásne a prispôsobiteľné poháre na šampanské na Deň otcov. Okrem toho, že budú užitočné pre daný okamih, budú aj krásnou pamiatkou na tento výnimočný deň!

Poháre na aperitív ku Deň otcov

Ďalším nápadom, ako spoločne stráviť krásny Deň otcov, môže byť zorganizovanie rodinnej happy hour. Pri tejto príležitosti by ste mohli svojho blízkeho prekvapiť pohárom na spritz ku Dňu otcov. Zábava a radosť zaručené!

Malé poháriky na Deň otcov

Hľadáte menšie poháriky na podávanie liehovín a likérov, ktoré si môžete prispôsobiť? Ak chcete prekvapiť svojho otca, môžete vytvoriť poháre, ktoré sa hodia na rôzne príležitosti. Malé sklenené poháre na Deň otcov si môžete prispôsobiť podľa seba, sú špeciálnym darčekom, ktorý najlepšie zakončí jedlo a krásne sa budú vynímať aj v kuchynskej skrinke!