• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Darčeková krabička

Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 129 recenzie
Ľudmila
na 20-09-21

"Som spokojna z dodaním do cudziny, darcek oslavenca milo prekvapil, balenie bolo uzasne, vyskytla sa.."

10 / 10
Ludmila
na 06-09-21

"pekné darčeky, výborné možnosti výberu ako aj personalizácie :) "

10 / 10
Melinda
na 24-08-21

"Úplne nádherné body aj cumlíky bol to darček ktorý potešil ♥️ďakujem "

10 / 10
Darčeková krabička s osobným dizajnom?

Darčeková krabička

Od holandskej regionálnej výroby až po autentické francúzske a talianske výrobky. Navrhnite si vlastnú darčekovú krabičku s personalizovaným štítkom, ktorý je plný najkrajších pochúťok! Urobte každý darčekový box jedinečným svojím vlastným dizajnom a prekvapením skutočne originálnou darčekovou krabičkou!

Rôzne pochúťky sú starostlivo vyberané a balené v štýlovej darčekovej krabičke. Každá krabica môže byť prispôsobená vlastnou fotografiou, logom alebo textom v jedinečnom dizajne tém. Týmto spôsobom môžete prekvapiť osobnou a originálnou darčekovou krabičkou pre každú príležitosť!
Darčekové krabičky je možné objednať podľa kusu alebo vo väčších množstvách, napríklad ako jedinečný a osobný darček na konci roka pre Vašich priateľov, rodinu alebo (obchodné) vzťahy! Vyberte si tému a prispôsobiť svoj vlastný obal okolo label v našom ľahko použiteľnom editore fotografií.