• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Čokoláda Milka
Darček Milka - Deň matiek - 110gr (Srdce)
Darček Milka - Deň matiek - 220gr (Srdce)
Darčeková krabička Milka - Deň otcov - 220gr (Srdce)
Darčeková krabička Milka - Deň otcov - 110gr (Srdce)
Srdce Milka
Darček Milka - Narodeniny - 110gr (kvetina)
Darček Milka - Narodeniny - 220gr (kvetina)
Povedzte to s darčekovou krabičkou Milka - Love (220 gramov)
Povedzte to s darčekovou krabičkou Milka - Love (110 gramov)
Darčeková krabička Milka - Učiteľ
Milujem Milku! giftbox - Promócie
Darčeková krabička Milka
I Love Milka - darčeková krabička - Láska (220 gramov)
Milujem Milku - darčeková krabička - Láska (110 gramov)
Povedz to Milke - Thanx
Milujem Milku! darčeková krabička - Vianoce (220gram)
Milujem Milku! darčeková krabička - Vianoce (110gram)
Povedz to Milke - Vianoce
Milujem Milku! darčeková krabička - Veľká noc - 110gr
Milujem Milku! darčeková krabička - Veľká noc - 220gr
Darček Milka - kmotra - 110 gr (srdce)
Personalizovaná Milka - Len tak! (110 g)
Personalizovaná Milka - Len tak! (220 g)

Čokoláda Milka

Chcete vyjadriť lásku svojmu miláčikovi alebo niekomu, na kom vám záleží? Povedzte to Milkou! Ideálny darček pre vašich milovaných, ale aj pre všetkých ostatných, lebo chutí naozaj skvelo! Darčeková krabička „Povedz to Milkou” je vhodná pre každého – komu by sa nepáčilo dostať taký chutný čokoládový darček?

Čokolády sú plnené lahodne mäkkým nugátovým krémom z lieskových orechov, takže každý bude ozajstným zážitkom! Aby bola darčeková krabička ešte špeciálnejšia, môžete na ňu umiestniť svoje meno alebo meno príjemcu. Pridajte fotku a osobnú správu, nech je tento vynikajúci darček naozaj unikátny a príjemcu prekvapí!

Čokobox

Hýčkajte si matku, otca, priateľa alebo priateľku a dajte im krabičku vynikajúcej čokolády Milka! Čokolády sú plnené jemným nugátovým krémom z lieskových orechov, z ktorého sa im budú zbiehať sliny. Perfektný darček pre neho alebo pre ňu!

Vďaka personalizácii obalu môžete mať prakticky okamžite krásnu krabicu čokolády na mieru svojim želaniam! Pridajte na obal svoje meno a peknú správu, aby bolo prekvapenie naozaj osobné! Čokobox môžete dať sami alebo ho nechať doručiť príjemcovi domov. Ideálne prekvapenie pre kamaráta, ktorý je ďaleko a má narodeniny!

Mliečna čokoláda

Kto nemá rád čokoládu Milka? Značka čokolády s mnohými lahodnými chuťami a výberom! Mliečna čokoláda nie je len chutná pre seba, dáte ak mliečnu čokoládu, vy sa budete usmievať na tvári každého!

Povedzte to s Chocoboxem Milka od YourSurprise, aby čokolády boli ešte zvláštnejšie! Krabicu si môžete navrhnúť sami pomocou svojej vlastnej fotografie, správy a / alebo dizajnu! Nádherný darček s osobné správou!

Krabička čokolády Milka srdce

Chcete prekvapiť svojej milovanej čokoládou Milka? Potom mu dajte krabicu čokoládové srdce Milka. Toto je krabička v tvare srdca. Pridajte k sebe peknú fotografiu a romantický text a máte super originálny darček na Valentína!

Niekoľko darčekových krabičiek Milka

Môžete si vybrať darčekový box pre každú príležitosť! Máme darčekové krabičky, aby sme niekomu poďakovali, darčekové škatuľke pre učiteľov, blahoželám niekomu k jeho skúške alebo blahoželám niekomu k narodeninám. Máme tiež vynikajúce čokoládové boxy na Deň otcov, Deň matiek, Valentín, Vianoce alebo Veľká noc!