• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Všetky čokoláda darčeky

Čokoláda a sladkosti

Len prezeranie stránky s čokoládou a sladkosťami urobí z vašich úst vodu. Všetky lahodné čokolády a cukríky, aby ste hlad len tým, že sa na ne pozeráte. Cín sladkostí je super roztomilý darček si môžete prispôsobiť s fotografiami, textom alebo logom. Môžete si tiež vybrať, ktoré sladkosti chcete vo vnútri. Všetky čokolády sú vyrobené s belgickou Callebaut čokoládou a všetci vieme, že belgickí ľudia vedia, čo robia, keď príde na čokoládu! Majte fotografiu podľa vlastného výberu vytlačenú na lahodnej čokoláde a zdieľajte ju s priateľmi a rodinou. Akonáhle ste ochutnali ten, ktorý chcete zachovať pre seba!

Čokoládové srdce

Cesta k niekomu je cez ich žalúdok. Aký lepší spôsob, ako ukázať niekomu, koho milujete, ako s božským čokoládovým srdcom ? Na čokoládové srdce si vytlačte fotografiu podľa vlastného výberu. Môžete pridať fotografiu do jedného z návrhov v editore alebo vytvoriť svoj vlastný jedinečný kúsok čokoládového neba. Prekvapte milovaného človeka s čokoládovým srdcom na ich narodeniny, na Valentína alebo ako promócie. Všetky čokolády majú intenzívnu čokoládovú príchuť Callebaut, majú vysokú kvalitu a sú čerstvé na objednávku. Ste tiež náhle hlad po čokoláde?

Čokoládová darčeková krabička

Hľadáte darček, ktorý je vhodný pre takmer všetky príležitosti si môžete myslieť? Čokoláda je cesta! Staral sa niekto o kozu, keď ste boli preč? Čokoládová darčeková krabička s obrázkom vášho domáceho maznáčika kozy určite urobí túto osobu úsmevom. Znova ste do pračky vložili červenú ponožku s bielymi priateľmi? Čokoládová darčeková krabička ich zrazu miluje nové ružové košele. Chodili ste do domu najlepších priateľov a jedli všetku ich čokoládu? Čokoládová darčeková krabička zabezpečí, že vaši najlepší priatelia budú mať stále čokoládovú fixku!

Vianočná čokoláda

Vianoce sa zvyčajne trávia s rodinou a priateľmi a dobrým jedlom. Všetci alkoholici budú súhlasiť, že čokoláda je tiež dobré jedlo. Nie, počkať, čokoláda nie je len dobrá, je to úžasné! Nechajte obyčajné ozdoby na vianočný stromček v tomto roku. Ozdobte strom čokoládovými vianočnými guľami a čokoládovými hviezdami . Všetky vianočné čokolády je možné prispôsobiť vlastnou fotografiou, textom alebo logom! Vaša fotografia bude vytlačená na čokoládu vo farbe a budete ju stále môcť jesť! S čokoládovými vianočnými guľôčkami a hviezdami urobíte vianočné prázdniny chutné.
Ako Vám môžeme pomôcť?
1 s