• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky čokoláda darčeky

Čokoláda a sladkosti

Len prezeranie stránky s čokoládou a sladkosťami urobí z vašich úst vodu. Všetky lahodné čokolády a cukríky, aby ste hlad len tým, že sa na ne pozeráte. Cín sladkostí je super roztomilý darček si môžete prispôsobiť s fotografiami, textom alebo logom. Môžete si tiež vybrať, ktoré sladkosti chcete vo vnútri. Všetky čokolády sú vyrobené s belgickou Callebaut čokoládou a všetci vieme, že belgickí ľudia vedia, čo robia, keď príde na čokoládu! Majte fotografiu podľa vlastného výberu vytlačenú na lahodnej čokoláde a zdieľajte ju s priateľmi a rodinou. Akonáhle ste ochutnali ten, ktorý chcete zachovať pre seba!

Čokoládové srdce

Cesta k niekomu je cez ich žalúdok. Aký lepší spôsob, ako ukázať niekomu, koho milujete, ako s božským čokoládovým srdcom ? Na čokoládové srdce si vytlačte fotografiu podľa vlastného výberu. Môžete pridať fotografiu do jedného z návrhov v editore alebo vytvoriť svoj vlastný jedinečný kúsok čokoládového neba. Prekvapte milovaného človeka s čokoládovým srdcom na ich narodeniny, na Valentína alebo ako promócie. Všetky čokolády majú intenzívnu čokoládovú príchuť Callebaut, majú vysokú kvalitu a sú čerstvé na objednávku. Ste tiež náhle hlad po čokoláde?

Čokoládová darčeková krabička

Hľadáte darček, ktorý je vhodný pre takmer všetky príležitosti si môžete myslieť? Čokoláda je cesta! Staral sa niekto o kozu, keď ste boli preč? Čokoládová darčeková krabička s obrázkom vášho domáceho maznáčika kozy určite urobí túto osobu úsmevom. Znova ste do pračky vložili červenú ponožku s bielymi priateľmi? Čokoládová darčeková krabička ich zrazu miluje nové ružové košele. Chodili ste do domu najlepších priateľov a jedli všetku ich čokoládu? Čokoládová darčeková krabička zabezpečí, že vaši najlepší priatelia budú mať stále čokoládovú fixku!

Vianočná čokoláda

Vianoce sa zvyčajne trávia s rodinou a priateľmi a dobrým jedlom. Všetci alkoholici budú súhlasiť, že čokoláda je tiež dobré jedlo. Nie, počkať, čokoláda nie je len dobrá, je to úžasné! Nechajte obyčajné ozdoby na vianočný stromček v tomto roku. Ozdobte strom čokoládovými vianočnými guľami a čokoládovými hviezdami . Všetky vianočné čokolády je možné prispôsobiť vlastnou fotografiou, textom alebo logom! Vaša fotografia bude vytlačená na čokoládu vo farbe a budete ju stále môcť jesť! S čokoládovými vianočnými guľôčkami a hviezdami urobíte vianočné prázdniny chutné.