• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Všetky čokoláda darčeky
Čo hovoria naši zákazníci
9.9
Zobraziť všetko 52 recenzie
Jana
na 18-01-21

"All is super "

10 / 10
Jana
na 12-01-21

"Maximalna spokojnost. "

10 / 10
Ján
na 12-01-21

"Bomboniera uzasna dodavka hned po sviatkoch neni o com. "

10 / 10

Personalizovaná čokoláda a sladkosti

Čokoláda sa vždy postará o dobrú náladu, tak si predstav, aké šťastie môže priniesť, keď je personalizovaná a darovaná z lásky. Čo tak čokoláda s fotkou alebo textom? Vieš si predstaviť tie šťastné tváre? Tak poď na to! Objav našu širokú škálu personalizovaných čokolád: od správy na čokoládovom telegrame po značkové čokolády s menom, vrátane personalizácií s fotkami. Určite tu nájdeš niečo pre každého. Pridané fotografie sú na čokoládu starostlivo vytlačené, na čo používame jedlý atrament. Na našej stránke nájdeš rôzne chute a tvary čokolády (mliečna, biela, so slaným karamelom, atď.), Nájdeš príchuť pre každého! .

Toblerone s menom

Máš chuť na Toblerone čokoládu? Na potešenie chuťových pohárikov odporúčame personalizovanú Toblerone čokoládu s menom a milým odkazom - skvelá ako darček. Z diaľky bude tento darček vyzerať ako obvyklá Toblerone čokoláda z obchodu, ale v skutočnosti je to jedinečný darček s menom a ľubovoľným odkazom, ktorý obdarovanú osobu určite poteší. A pre naozajstných milovníkov čokolády... Objav našu 4,5 kg personalizovanú Toblerone čokoládu!
Pozri si všetky Toblerone čokolády

Darčekové balenie Tony's Chocolonely

Poznáš čokoládu značky Tony's Chocolonely ? Ak nie, určite ju musíš vyskúšať. Balenie tejto lahodnej čokolády si môžeš personalizovať fotkou, textom a rôznymi vzormi. Je to vhodný darček pre kamarátov alebo rodinných príslušníkov, hoci aj len tak, bez špeciálneho dôvodu. Každý jeden deň so správnymi ľuďmi je dôvod na oslavu a darovanie darčeka. V ponuke máme mliečnu čokoládu alebo so slaným karamelom. MŇAM!
Daruj darčekové balenie čokolády Tony’s Chocolonely

Personalizovaná mliečna čokoláda

Hľadáš darček pre čokoholikov? Personalizovaná čokoláda Milka môže byť ten pravý darček. Na našej stránke nájdeš vzory a darčekové balenia vhodné na každú príležitosť. Napríklad môžeš prekvapiť svoju mamu na Deň matiek, poďakovať kamarátke za to, že vždy pri Teba stojí alebo ukázať svojej láske, ako veľmi Ti záleží. S personalizovaným balením Milka daruješ osobný darček v podobe chutnej čokolády plnenej pralinkovým alebo nugátovým krémom.
Personalizuj si darček - Milka čokoláda

Luxusná bonboniéra s personalizovaným obalom

Pre milovníkov praliniek máme pripravené luxusné bonboniéry s 16, 24 alebo 60 bonbónmi. Na krabicu bonboniéry vytlačíme zvolenú fotku. Chceš pridať osobnú správu? To je tiež samozrejme možné. Naše bonboniéry obsahujú zmes príchutí, od tradičných praliniek až po exotické ganache.
Pozri si luxusné bonboniéry

Ak chceš mať fotku vytlačenú priamo na čokoláde, môžeš si vybrať foto čokoládky v krabičke, na ktorých bude vytlačená jedna veľká fotka. Tiež si môžeš nechať vytlačiť fotku na každom kúsku čokoláde vo forme Foto čokolád alebo Čokoládových srdiečok s fotkou.
Pozri si fotku na čokoláde v darčekovej krabičke

Ideálny darček pre čokoholikov: Čokoládový telegram

Chceš niekomu niečo povedať alebo odkázať originálnym spôsobom? Máme pre Teba super riešenie. Pošli danej osobe alebo jej daruj osobne personalizovaný čokoládový telegram. Písmená budú usporiadané v správnom poradí, z čoho sa vytvorí odkaz. Je dokonca možné pridať smajlíkov!

Doručovanie čokolády domov

Chceš prekvapiť milovanú osobu, ale nemôžeš mu žiaľ dať darček osobne? S nami to je veľmi jednoduché, objednaj si svoj osobný darček online a nechaj ho doručiť priamo príjemcovi. Či už si vyberieš vynikajúcu čokoládu Toblerone, Milka čokoládu, Tony's Chocolonely alebo dokonca čokoládu s fotkou, objednané darčeky doručíme kdekoľvek budeš chcieť. Taktiež je možné dokonca pridať bezplatnú pohľadnicu s osobnou správou.