Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

novoročné priania

Jedinečný Silvester a novoročné priania

Rok 2021 je za dverami a každý ho určite privíta s radosťou a nádejou na lepšie. Bohužiaľ, oslava Silvestra nebude taká hlasná, ako by sme si želali. Veľké udalosti s ohňostrojmi sa neuskutočnia. Koniec roku 2020 a privítanie roku 2021 si však zaslúži prípitok!

Jedinečné novoročné priania

Žiaľ, vo väčšine prípadov nebudeme môcť privítať Nový rok s priateľmi a známymi tak, ako by sme chceli. To neznamená, že nemôžeme potešiť svojich blízkych tým, že im pošleme milé priania do nového roka. A ak tak urobíte, potom samozrejme vo veľkom štýle! Predstavte si prekvapenie na tvári babičky, ktorá dostane pozdrav v podobe čokoládového telegramu! Nezabudnite na priateľov, s ktorými ste sa tento rok nestretli tak často ako obvykle - odoslanie osobnej pohľadnice bude pekným gestom, že?


Prípitok s lahodným šampanským

Rok 2020 bol ťažkým rokom. Takže s radosťou vstupujeme do roku 2021. Stojí za to tento okamih osláviť a na chvíľu sa zamyslieť nad všetkým dobrým, čo sa nám tento rok stalo, napriek takým nepriaznivým okolnostiam. Strávenie Silvestra v malej skupine nám môže pomôcť upevniť rodinné väzby a oceniť to, čo máme. Príprava chutného občerstvenia a slávnostného oblečenia vytvorí super atmosféru! Ani tá najmenšia novoročná párty sa nezaobíde bez prípitku šampanského, však? Ozvláštnite tento okamih oslavy osobnou fľašou šampanského. Ak nemôžete byť so svojimi blízkymi, pošlite takúto fľašu a usporiadajte videorozhovor - všetci sa potešia! Pre najmenších máme aj niečo špeciálne - lahodné nealkoholické šampanské s menom a fotkou.T-shirt voor team pink

Úžasný herný večer

Ak chcete stráviť tento večer inak ako obvykle, máme pre vás aj niekoľko nápadov. Čo tak karaoke? Ak nemáte talent na spev, zorganizujte noc spoločenských hier alebo slovných hračiek. Je to naozaj o chcení a zábave. Pripravte si osobné tričká v rôznych farbách a členovia tímu sa budú určite snažiť!

Vytvor si tričko


Spôsoby, ako stráviť Silvester


Zábava v kuchyni

Spoločné varenie je skvelá zábava. Pripravte si špeciálne menu a rozdeľte ho do skupín. Pri varení vám bude spolu príjemne a výsledok bude vynikajúci.

Spoločné plánovanie roku 2021

Každý z nás má na nový rok veľa očakávaní. Spoločné plánovanie dovolenky, cieľov a plánov nám môže priniesť veľa zábavy. Plánovanie bude oveľa jednoduchšie, ak spoločne pripravený zoznam zavesíte napríklad na chladničku. Najdôležitejšie je motivovať sa k ich spoločnej realizácii!

Niečo kreatívne

Usporiadajte nejakú súťaž, módnu prehliadku alebo súťaž v zdobení perníkov. Víťaz si určite odnesie skvelú cenu.