Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

2 darčeky

Personalizovaná čokoláda Côte d'Or

Poznáte niekoho kto má vždy Côte d'Or čokoládovú tyčinku v poličke? Alebo niekoho, kto si nemôže pomôcť ukončiť deň s kvalitnou čokoládou? Perfektný darček pre týchto čokoholikov je bezpochyby široký výber Côte d'Or značky, ktorá je chválená po celom svete vďaka svojim jedinečným ingredienciam a excelentnej chuti. Môžete darovať Côte d'Or ako darček pre špeciálnu príležitosť alebo dôležitý okamih, ale tiež iba pre to, že chcete prekvapiť niekoho dôležitého vo vašom živote. Objavte Côte d'Or čokoládové produkty a personalizujte si váš čokoládový darček.

Côte d'Or mega čokoládová tyčinka

Tí, ktorí milujú čokoládu Côte d'Or, sa bez nej nezaobídu! Táto značka má predsa nezameniteľnú a pútavú chuť. Pre tých, ktorí sa nevedia nabažiť, YourSurprise v spolupráci so značkou vytvorili obrovskú čokoládovú tyčinku Côte d'Or. S kilom čokolády a dĺžkou 60 cm je tyčinka Côte d'Or nepochybne darčekom, ktorý vás nechá bez slov! Darujte ho k narodeninám alebo si ho dajte rozbaliť pod stromček; obdarovaný zostane bez slov a nebude čakať, kým ochutná kúsok čokolády Côte d'Or. Mega Côte d'Or obsahuje 5 tyčiniek zmiešaných chutí s možnosťou výberu mliečnej čokolády, tmavej a s kúskami lieskových orieškov. Je tu niečo pre každého!

Ako si prispôsobiť Mega Côte d'Or

Obria tyčinka Cote d'Or je okrem lahodného obsahu aj darčekom šitým na mieru obdarovaného. V skutočnosti si ho môžete prispôsobiť fotografiou a / alebo dizajnom podľa vlastného výberu, pridaním mena a správy pre osobu, ktorej to chcete dať. Prispôsobenie Côte d'Or je veľmi jednoduché! Stačí vstúpiť do editora, vybrať si prispôsobenie a my ho vytlačíme na obal obrej vysokokvalitnej tyčinky.

Krabička na Côte d'Or čokoládky

Pre tých, ktorí si radšej vychutnávajú čokoládu v malých dávkach, je plechová krabička s čokoládkami Cote d'Or tou správnou voľbou! Čokolády Cote d'Or sú nielen chutné, ale krabička, ktorá ich obsahuje, je pekným darčekom aj sama o sebe! Tip: Keď ochutnáte všetky čokolády, plechovú krabičku možno znova použiť. Môžete ju použiť napríklad ako nádobu na šijace doplnky alebo možno na uskladnenie iných sladkostí a cukríkov. Krabička je v štýle vintage a môže byť prispôsobená fotkou a/alebo menom. Vyberte si z ponuky vzorov, klasický vintage alebo vianočný. Na čo čakáte? Vytvorte si darček Cote d'Or teraz!