Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Ľutujeme, nenašli sa žiadne výrobky, ktoré vyhovujú vašim kritériám
no search results

Personalizované obliečky s vlastnou fotkou alebo dizajnom

Máte fotku alebo dizajn, ktorý pre vás veľa znamená a ktorým by ste chceli niečo ozdobiť? Môžete, samozrejme, nechať fotku vytlačiť na plátno, ale čo trebárs obliečka s vašou obľúbenou fotkou? Či už je to fotka z vašej najlepšej dovolenky, svadby, fotka koňa, domáceho maznáčika alebo detí, vytlačíme ju na krásnu posteľnú súpravu vo vysokej kvalite. Neviete si vybrať len jednu fotku? Žiadny problém – vytvorte ohromujúcu koláž s niekoľkými fotkami! V našom jednoduchom online editore si môžete vytvoriť vlastnú obliečku.

Máte kreatívne sklony a vytvárate krásne potlače a dizajny? Nahrajte súbor do editora a o chvíľu môžete ležať pod perinou s obliečkou, ktorú ste sami navrhli!

Kvalita potlače

Váš dizajn vytlačíme na materiál vo veľmi vysokej kvalite. Tlač je úplne plochá a nepostrehnuteľná a farby vyzerajú skvele. Ak posteľnú bielizeň periete pri maximálnej teplote 40 °C, máte istotu, že vám kvalita dlho vydrží!

Veľkosť obliečky a bielizne

K dispozícii sú tieto veľkosti: * 100×150 (single) * 140×200 (double) * 200×200 (queen size) * 220×200 (king size) * 240×220 (twin) Máme súpravy s vankúšmi a bez vankúšov, takže sami uvidíte, koľko chcete minúť a čo podľa vás vyzerá najlepšie.

Vankúš s potlačou alebo bez

Ponúkame súpravy s vankúšmi alebo bez vankúšov, takže si môžete vybrať, či chcete nechať potlačiť aj vankúše. Môžete si tiež pre vankúše zvoliť inú potlač než na obliečky. To znamená, že môžete celú súpravu vyrobiť presne podľa svojich predstáv. Môžete napríklad nechať na vankúše vytlačiť text alebo dátum.

Polyester alebo bavlna?

Môžete si vybrať z dvoch materiálov – polyesteru alebo bavlny. Ktorý materiál je pre vás najvhodnejší, záleží na mnohých veciach.

Bavlna

Bavlna je pevná, šetrná k pokožke a reguluje vlhkosť. Bavlna je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí sa v noci rýchlo zohrievajú a veľa sa potia. Bavlna dokáže absorbovať veľa vlhkosti a človek sa v nej toľko nepotí.

Polyester

Polyester je mäkký, ľahký a odolný. Polyester je veľmi vhodný, ak má niekto alergie, napríklad na prach alebo roztoče, či ak trpí chorobami dýchacích ciest. Štruktúra polyesterových vlákien je oveľa viac uzavretá, čo znamená, že sa v nich nemôžu ľahko zhromažďovať prachové roztoče. Polyester často zadržiava viac tepla, pretože je to syntetický materiál, takže je obľúbený u ľudí, ktorí sú citlivejší na chlad. Polyester, rovnako ako bavlna, sa dá ľahko prať a rýchlo schne.

Zavinovacie prúžky

Vezmite prosím na vedomie, že takmer každá posteľná bielizeň má vstavaný pás 20 cm po celej dĺžke, okrem súpravy 150 x 100 cm.