• Každý darček s Vašou fotkou a textom
  • Vyrobené z lásky
  • Viac ako 2000 darčekov na mieru!
< Späť
všetko spoločenstvo darčeky

Communion Darčeky

Prvé sväté prijímanie je pre dieťa veľmi osobitnou príležitosťou. Prvé sväté prijímanie sa deje len raz za život, čo z neho robí vzrušujúce. Po skončení posvätnej udalosti v kostole je deň naplnený rodinou a priateľmi. Chlapec alebo dievča dostane v tento špeciálny deň dary. Chcete ich prekvapiť niečím, čo je jedinečné a trvalé spomienky na tento špeciálny deň.

Vytvorte si vlastný certifikát

Keďže prvé sväté prijímanie je osobitný deň, chcete dať niekomu trvalú pamäť. Vytvorte si vlastný certifikát pre túto špeciálnu príležitosť! V tento špeciálny deň si vezmite krásny obraz chlapca / dievčaťa a vytlačte ho na certifikáte. Môžete napísať vlastný text a meno dieťaťa, aby bol skutočne jedinečný a osobný. Dajte tomuto špeciálnemu certifikátu krásne miesto v spálni dieťaťa alebo v obývacej izbe.

Ryté náramky

Dievčatá zvyčajne nosia biele šaty na svoje prvé sväté prijímanie. Jedinečný kúsok strieborných šperkov ju urobí ešte krásnejšou! Majte meno dievčatá vyryté na striebornom náramku. Ryté náramky sú vyrobené z vysoko kvalitného striebra a môžu sa nosiť každý deň. Náramok sa stane trvalou pamäťou pre špeciálny deň.

Foto dlaždice

Fotografia dieťaťa v deň prvého svätého prijímania je vždy cenená celou rodinou. Taká fotografia si zaslúži špeciálne miesto vo vašej domácnosti. Vytlačte si fotografiu a dátum spoločenstva na keramickú dlažbu. Tento tradičný darček je pre dieťa, aby ako pamiatku na zvláštny deň. Foto dlaždice je tiež krásny darček pre Kmotrami dieťaťa.

Foto sviečka

Fotografie na sviečku je perfektný darček na pamiatku. Majte fotografiu dieťaťa a dátum vytlačený na sviečke, aby bol osobný darček. Môžete si tiež vybrať vonnú sviečku s rôznymi farbami. Môžete si vybrať z troch rôznych vôní, takže je vždy ten, ktorý milujete! K fotografickým sviečkam môžete pridať bezplatnú kartu s pozdravmi. V prípade, že sa nemôžete zúčastniť, môžete darček poslať na adresu, ktorú si sami zvolíte.
+ Zobraziť viac...
Môžeme Vám pomôcť?
1 s