Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

13 darčeky

Vytvorte si svoje vlastné personalizované puzdro na Samsung

Ak hľadáte originálne puzdro na Samsung, môžete sa držať štandardných puzdier, ale prečo nevyužiť kreativitu a nenavrhnúť si svoje vlastné prispôsobené puzdro na Samsung? Vystúpte z davu so skutočne jedinečným puzdrom. Vytvorte si svoje hneď teraz!

Puzdro na Samsung s vašou fotografiou

Ak máte fotografiu, na ktorú sa radi pozeráte znova a znova, použite ju na prispôsobenie puzdra na Samsung, takže ju uvidíte, vždy keď chytíte svoj smartfón. Či už je to fotografia vášho partnera, rodiny, detí, rodičov, domácich zvierat alebo svadby, vaše puzdro na Samsung bude skutočne originálne.

Fotografie, ktoré si vyberiete, môžete nahrať do nášho užívateľsky prívetivého online editora a umiestniť ich presne tak, ako chcete, aby vytvorili puzdro na Samsung, ktoré vyzerá presne tak, ako by ste si ho predstavovali.

Puzdro na Samsung s jedným z našich zábavných dizajnov

Ak máte záujem o vytvorenie puzdra na Samsung pomocou menšej fotografie, skombinujte ho s jedným z našich skvelých dizajnov. Máme vzory predstavujúce dúhy, banány, kvety, levy, leopardiu potlač, srdcia a oveľa viac. Každý dizajn ponúka možnosť pridať malú fotografiu a text podľa vášho výberu.

Puzdro na Samsung s vašim vlastným dizajnom

Ak máte radi kreativitu a chcete svoje puzdro na Samsung prispôsobiť svojmu vlastnému dizajnu, zariadime to tiež. Jednoducho nahrajte svoj dizajn do nášho online editora a v krátkom čase si vytvorte svoje vlastné puzdro na Samsung.

Puzdrá na Samsung pre najnovšie a staršie modely

Tu na serveri YourSurprise nájdete puzdro na Samsung pre takmer všetky modely Samsung. Môžete si vytvoriť prispôsobené puzdro pre Samsung Galaxy S20 a Samsung Galaxy S20 Plus, ako aj pre Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy J5 a Samsung Galaxy S8 Plus.

Žiadne minimálne objednateľné množstvo

Pre naše prispôsobené puzdrá Samsung nie je stanovené minimálne objednateľné množstvo, čo znamená, že si môžete prispôsobiť jedno puzdro Samsung. Naše puzdrá na telefóny prispôsobujeme interne, aby sme zaistili rýchle vyriešenie objednávky.