Rýchle prevedenie!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Rýchle prevedenie!

Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!

Doručené priamo na adresu príjemcu

Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.

Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom

Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Najkrajšie personalizované kryty na mobil pre váš Apple Iphone alebo Samsung. Vyberte si obal na telefón a prispôsobte ho fotografiou, kolážou, dizajnom a/alebo textom podľa vášho výberu. 

26 darčeky

Personalizované puzdrá na telefón s vašou fotkou alebo textom

Ak hľadáte skutočne jedinečné puzdro na telefón, vytvorte si svoje vlastné! Naše puzdrá na telefóny môžu byť všetky prispôsobené fotografiami, textom a/alebo zábavnými vzormi podľa vášho výberu. Udržujte svoj telefón v bezpečí a poriadku, pri svojom vlastnom osobnom štýle.

Môžete sa rozhodnúť, ako by malo puzdro na telefón vyzerať, čo je skvelé! Vystúpte z davu s rovnakými starými puzdrami na telefón a vytvorte si svoje vlastné. Tu na YourSurprise nájdete puzdrá na telefóny pre všetky druhy smartfónov, od Samsungu po iPhone. Jednoducho vytvorte svoj dizajn v našom užívateľsky príjemnom online editore a my ho s veľkou starostlivosťou a vo fantastickej kvalite vytlačíme na vaše puzdro telefónu.

Prispôsobené puzdro na telefón s fotografiou alebo dizajnom

Náš editor vám umožňuje vytvoriť si vlastné osobné majstrovské dielo pomocou fotografie (fotografií) alebo textu podľa vášho výberu, tiež so zábavnými dizajnami v ponuke. Na YourSurprise sa môžete rozhodnúť, ako bude vyzerať puzdro vášho telefónu. Jednoducho pridajte svoju fotografiu (fotografie) alebo text a vytvorte si prispôsobené puzdro na telefón v tomto okamihu! Puzdrá na telefóny nie sú skvelé len tým, že ich môžete vytvoriť pre seba, ale sú aj zábavným (propagačným) darčekom. Pridajte svoje logo, názov spoločnosti alebo názov tímu na puzdro na telefón a propagujte tak svoj podnik, športový klub alebo kapelu. Všetky puzdrá na telefón si môžete prispôsobiť podľa svojho želania!

Žiadne minimálne objednateľné množstvo

Ak chcete prispôsobiť svoje vlastné puzdro na telefón, tak môžete! Nie je žiadne minimálne objednávacie množstvo, takže si môžete objednať aj jedno puzdro na telefón. Každé puzdro na telefón prispôsobujeme ručne, s veľkou starostlivosťou a pozornosťou.

Puzdro na telefón s fotografiou

Koľkokrát denne vyberiete telefón z tašky alebo vrecka? Častejšie, ako si myslíte! Je to skvelý dôvod na vytvorenie vlastného prispôsobeného puzdra na telefón s fotografiou (fotografiami) podľa vášho výberu. Náš praktický editor vám umožní vytvoriť puzdro na telefón z vašich obľúbených fotografií v okamihu. Vyberte svoju obľúbenú prázdninovú fotku, roztomilú fotografiu svojich detí alebo skvelú fotografiu svojho partnera a uvidíte ich vždy, keď vyberiete telefón. Vytvorte si svoje prispôsobené puzdro na telefón v našom online editore rýchlo a ľahko.