• Každý darček s Vašou fotkou a textom
  • Vyrobené z lásky
  • Viac ako 2000 darčekov na mieru!
< Späť
všetko Späť do školy darčeky

Späť do školy

Dovolenka je u konca a je čas vrátiť sa do školy znova. Je čas znova vidieť všetkých priateľov a (nových) učiteľov. To je vždy vzrušujúci čas a chcete byť dobre pripravení na prvý deň. Uistite sa, že budete jesť raňajky, najdôležitejšie jedlo dňa! Zabalte si školskú tašku so svojimi knihami, perami, ceruzkami a nezabudnite na obed.

Na prvý deň školy a zvyšok školského roka, nechcete stratiť žiadne zo svojich chladných školských potrieb . Urobte to super ľahko rozpoznať svoje vlastné dodávky pridaním svoje meno a / alebo fotografie k nim! To bude vaše školské potreby vyzerajú super cool a nemôžu byť zmätení pre niekoho iného!

Peračník

V okamihoch potrebujete pero alebo ceruzku, ktorú si nejako nemôžete nájsť. Ako sa perá a ceruzky vždy tak ľahko stratia? Pretože ste ich nevložili do svojho osobného puzdra na ceruzky ! Teraz, keď sme vyriešili túto záhadu, zamerajme sa na vytvorenie najúžasnejšieho prípadu ceruzky, aký kedy škola videla. Vyberte si svoju obľúbenú fotografiu vás a vašich priateľov, svojho domáceho maznáčika, svojho idolu alebo športového tímu a vytlačte si ich na puzdre na ceruzky. Dávate prednosť tomu, aby ste do svojho puzdra na ceruzku pridali text? Žiadny problém! V našom užívateľsky prívetivom editore je super jednoduché vytvoriť si vlastný jedinečný ceruzkový obal.

Výkresová súprava

Ste pripravení vziať obyčajné puzdro na ceruzku na ďalšiu úroveň? Vstúpte do magického sveta kresliacej súpravy! Hľadáte pero? Je to vo výkrese! Hľadáte pero s plsteným hrotom? Je to tam! Potrebujete nakresliť super priamku? Hádajte, kde nájdete pravítko? To je pravda, táto sada kresieb je skutočným záchranárom. Je to ideálny darček pre všetky kreatívne deti. S kresliacou súpravou môžu malí umelci kresliť majstrovské dielo po majstrovskom diele. Buďte pripravení mať veľa farebných kresieb, ktoré sa vám priblížia!

Obedár

Učenie vás robí hladnými! Uistite sa, že vaše deti jedia zdravý obed balením je všetko, čo potrebujú vo svojom vlastnom obed box. Nemusíte sa obávať, že stratia svoj balíček na obed . S trochou pomoci od YourSurprise si môžete vytvoriť obedňajšiu krabičku, ktorá je taká cool, že ju bude milovať každý deň. S vašou vlastnou zábavnou fotografiou a farebným dizajnom z editora navrhnete svoj lunchbox sami. S vašim vlastným menom a fotografiou na obedňajšom boxe budete ten, kto premení obed v malej párty!

Prispôsobené puzdro na tablet

Majú vaše deti domácu úlohu a potrebujú trochu pomôcť z internetu na jeho dokončenie? S malou pomocou tableta budú mať vždy dobré známky. Nehody sa stávajú, takže je najlepšie byť na ne pripravený. Uistite sa, že máte okolo tabletu obal na ochranu pred pádom, nárazmi a poškriabaním. Urobte si jedinečný tabletový prípad tak, že ho navrhnete sami s fotografiou alebo textom podľa vlastného výberu. Kto vás prekvapí týmto úžasným tabletovým puzdrom ?
+ Zobraziť viac...
Môžeme Vám pomôcť?
1 s