• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
Vysoko kvalitné puzdra Samsung s personalizovaným dizajnom!

Puzdro Samsung

Rôzne puzdrá na telefóny Samsung pre váš smartphone, vytlačené s vlastnou fotografiou, textom alebo personalizovaným dizajnom! Chráňte svoj smartphone Samsung originálnym spôsobom a prekvapte tým najkrajším darčekom ! Máme trendy puzdrá pre rôzne typy smartfónov Samsung. Vyrobené zo silného a vysoko odolného syntetického materiálu, bez poškriabania as lesklým povrchom. Puzdro na telefón bude úplne vytlačené, pokrývajúce strany a zadné strany, s vlastnou fotografiou, textom alebo osobným dizajnom. Unikátne „slim fit“ puzdra udržuje váš telefón chránený elegantným spôsobom!

Môžete tiež navrhnúť fotografické puzdro. Vaša fotografia a text budú vytlačené na vysokokvalitnej hliníkovej fotografickej doske s lesklým povlakom odolným proti poškriabaniu! To umožní vášmu smartfónu optimálnu ochranu. Buďte jedineční a vyberte si jeden z našich vopred navrhnutých prípadov! Navrhnite si vlastný telefón prípad rýchlo a ľahko v našej špeciálnej foto editor. Prekvapenie jedinečným a osobným fotografickým darčekom!