• Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • S vybranou fotkou a textom
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
iPhone
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Hľadanie darčekov
Zobraziť filtre
Skryť filtre
Model
Model
typ
typ
Čo hovoria naši zákazníci
10.0
Zobraziť všetko 136 recenzie
Simona
na 09-10-21

"Maximálna spokojnosť! Rýchle dodanie, kvalitné prevedenie, krajšie ako na obrázku 🙂 "

10 / 10
Ingrid
na 06-10-21

"Krásna práca nadmieru spokojná 😃 "

10 / 10
Petra
na 06-10-21

"Určite odporúčam, prvý raz som si u vás objednala,našla som vás náhodou na internete a bola som veľmi.."

10 / 10
Originálne puzdra na iPhone s personalizovaným dizajnom!

Vytvorte si svoje personalizované puzdro na iPhone

Ak hľadáte originálne puzdro na iPhone, mohli by ste sa držať štandardných puzdier, ale prečo nie byť kreatívny a navrhnúť si svoje vlastné prispôsobené puzdro na iPhone? Vystúpte z davu so skutočne jedinečným puzdrom. Vytvorte si to svoje hneď teraz!

Puzdro na iPhone s vašou fotografiou

Ak máte fotografiu, ktorú si radi znovu a znovu prezeráte, použite ju na prispôsobenie puzdra na iPhone, aby videli, vždy keď chytíte svoj smartfón. Či už ide o fotografiu vášho partnera, rodiny, detí, rodičov, domácich miláčikov alebo svadby, vaše puzdro na iPhone bude skutočne originálne.

Fotografiu, ktorú si vyberiete, môžete nahrať do nášho užívateľsky príjemného online editora a umiestniť ju tak, ako chcete, aby vytvorili puzdro na iPhone, ktoré vyzerá presne tak, ako by ste si ho predstavovali.

Puzdro na iPhone s jedným z našich zábavných dizajnov

Ak máte záujem o vytvorenie puzdra na iPhone pomocou menšej fotografie, skombinujte ho s jedným z našich skvelých dizajnov. Máme vzory predstavujúce dúhy, banány, kvety, levy, leopardiu potlač, srdcia a oveľa viac. Každý dizajn ponúka možnosť pridať malú fotografiu a text podľa vášho výberu.

Puzdro na iPhone s vlastným dizajnom

Ak máte radi kreativitu a chceli by ste svoje puzdro na iPhone prispôsobiť svojmu vlastnému dizajnu, zariadime to tiež. Jednoducho nahrajte svoj dizajn do nášho online editora a v krátkom čase si vytvorte svoje vlastné puzdro na iPhone.

Puzdra na iPhone pre najnovšie a staršie modely

Tu na serveri YourSurprise nájdete puzdro na iPhone pre takmer všetky modely iPhone. Môžete si vytvoriť prispôsobené puzdro na iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone XR, ako aj pre iPhone 4, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus.

Žiadne minimálne objednateľné množstvo

Pre naše prispôsobené puzdrá na iPhone nie je stanovené minimálne objednateľné množstvo, čo znamená, že si môžete prispôsobiť jedno puzdro na iPhone. Naše puzdrá na telefóny prispôsobujeme interne, aby sme zaistili rýchle vyriešenie objednávky.