• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchly obrat!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Rýchly obrat!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček prispôsobený fotografiám a / alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.
iPhone
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Všetky dizajny nájdeš v Editore
Originálne puzdra pre iPhone s personalizovaným dizajnom!

iPhone prípade

Najkrajšie iPhone prípadoch tlačené s vlastnou fotografiu, text alebo personalizovaný dizajn! Chráňte svoj iPhone originálnym spôsobom s jedinečným puzdrom na telefón! Prekvapenie s najkrajším darčekom ! Máme trendy prípady pre rôzne typy iPhone. Vyrobené zo silného a vysoko odolného syntetického materiálu, bez poškriabania as lesklým povrchom. Puzdro na telefón bude úplne vytlačené, pokrývajúce strany a zadné strany, s vlastnou fotografiou, textom alebo osobným dizajnom. Unikátne „slim fit“ puzdra udržuje váš telefón chránený elegantným spôsobom!

Môžete tiež chrániť svoj iPhone s puzdrom na nárazník. Váš dizajn bude potom vytlačený na vysokokvalitnej hliníkovej fotografickej doske s lesklým povlakom odolným proti poškriabaniu a syntetickým krytom nárazníka! To dáva vášmu iPhone optimálnu ochranu. Alebo navrhnite pevné puzdro, ktoré má gumovú vložku, ktorá sa hodí k vášmu iPhone ešte lepšie. Vytvorte si vlastný iPhone prípad v našom užívateľsky prívetivý foto editor!