< Späť
  • Každý darček s Vašou fotkou a textom
  • Vyrobené z lásky
  • Viac ako 2000 darčekov na mieru!
Puzdrá na fotografické telefóny
Hľadanie darčekov
Zobraziť filtre
Skryť filtre
Model telefónu
Model telefónu
typ
typ

Puzdro na mobil

Ako budete chrániť všetky vaše dôležité telefónne čísla a selfies v telefóne? Neexistuje spôsob, ako chcete stratiť všetky tieto cenné veci len náhodným pádom telefónu! Najlepší spôsob, ako udržať telefón v bezpečí, je vhodné puzdro na telefón. Našli ste ten správny obal na telefón, ale nevyhovuje vášmu modelu telefónu? Tento problém patrí minulosti! Na YourSsurprise ponúkame širokú škálu rôznych modelov prípadov telefónu, takže budete vždy nájsť ten pre vás telefón!

iPhone prípade

Máte iPhone a chcete telefón prípade, ktorý je rovnako jedinečný ako vy? Je to naozaj jednoduché navrhnúť svoj nový iPhone prípad s vlastnou fotografiu a text v editore! Nezabezpečujeme len najnovšie telefóny, ale aj staršie modely! Ľudia, ktorí sú trochu neohrabaní ako iní, budú radi počuť, že máme aj prípady. Tieto prípady majú špeciálnu gumovú vložku, ktorá sa hodí k vášmu telefónu ešte lepšie. Nechajte svoju kreativitu tok a vytvoriť iPhone prípade, že môžete predviesť zakaždým, keď odpovedáte na telefón!

Puzdro Samsung

Nemôžete nikdy nájsť telefón s dizajnom, ktorý sa vám páči? Prestaňte hľadať a začať vytvárať! Navrhnite si jedinečné nové puzdro Samsung s vlastnými fotografiami a textom alebo si vyberte z farebného dizajnu editor. Okrem toho, že váš telefón prípad bude vyzerať úžasne váš telefón bude tiež veľmi dobre chránený. Prispôsobené puzdro Samsung je najlepší spôsob, ako udržať zariadenie v bezpečí pred nárazmi a poškriabaním, kým tlačidlá a fotoaparát zostanú plne prístupné. Neobávajte sa používateľov Androidu, máme veľa prípadov na telefón, aby sa zmestili rôzne modely telefónov!

Puzdro na tablet

Hľadáte namiesto toho tabletový prípad? Na YourSurprise nájdete to, čo hľadáte! V užívateľsky príjemnom editore je rovnako jednoduché vytvoriť jedinečný tabletový obal . Teraz môžete konečne dať tento krásny obraz vašej poslednej dovolenky k dobrému využitiu! Váš tablet nielenže vyzerá úplne úžasne, ale je chránený pred nárazom, pádom a poškriabaním. Je ideálny ako narodeniny, promócie alebo darček do školy !
+ Zobraziť viac...
Môžeme Vám pomôcť?
1 s