• S vybranou fotkou a textom
  • Viac ako 2000 personalizovaných darčekov!
  • Medzinárodné doručenie
Rýchle prevedenie!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Rýchle prevedenie!
Super rýchla preprava! Väčšina darčekov objednaných pred 16:00 je odoslaná v ten istý deň!
Doručené priamo na adresu príjemcu
Všetky darčeky s fotkou a textom. Naše výrobky sú jedinečné, práve preto, že si ich navrhol práve ty. Perfektné darčeky na všetky príležitosti, dokonca aj ako maličkosť, napr. keď chceš poďakovať alebo ti niekto chýba.
Každý darček je personalizovaný fotkou alebo textom
Urob dojem na svojich blízkych jedinečným darčekom, aj keď ho nemôžeš dať osobne. Poteš svoju rodinu, priateľov a známych osobným darčekom doručeným na tebou vybranú adresu alebo dokonca priamo do poštovej schránky bez nutnosti vyzdvihnutia.

Chcete pracovať v tej najúžasnejšej spoločnosti v Holandsku?

Hľadáte vzrušujúcu prácu, kde sú vaše kariérne príležitosti nekonečné a kolegovia sa za sekundu zmenia na priateľov? Ak áno, YourSurprise je to pravé miesto pre vás. Robíme všetko sami z rušného mesta Zierikzee v Holandsku. Darčekový vývoj, dizajn, nákup, predaj, marketing a zákaznícky servis, všetko uchovávame v našom sídle. Inými slovami: super cool a inšpirujúce miesto pre prácu! Preto sme vždy na pátraní po motivovaných profesionáloch s vášňou a jazdou. Ale flexibilita je tiež nutnosťou, pretože YourSurprise rastie tak rýchlo, že vaše povinnosti sa môžu rozšíriť alebo zmeniť, pretože váš tím sa zväčšuje. Nikdy sa nebudete nudiť, pretože každý deň na YourSurprise je párty. Nechajte svoje myšlienky voľne bežať a prekvapte nás svojimi géniovými návrhmi, potrebujeme to!

Máte, čo to znamená byť súčasťou jedinečnej spoločnosti, ktorá chce prevziať svet, krok za krokom, s osobnými darmi pre každého?

Použiť cez

„Ste ten ambiciózny profesionál, ktorý chce vstúpiť do nášho úžasného tímu YourSurprise? Zavolajte mi na nižšie uvedené telefónne číslo a môžeme vás pozvať na pohovor. “
Chris van der Wel
Chris

Aplikujte priamo

Pondelok - Štvrtok: 8:30 - 21:00
Piatok - Sobota: 8:30 - 17:00

02/330 568 02

support@yoursurprise.sk

Ste najlepší talent pre YourSurprise, ale nevidíte prácu, ktorú hľadáte? Pošlite nám e-mail prostredníctvom , ktorý môžeme pre seba urobiť.